Promo stánky na každú výstavu, kongres, firemnú akciu za bezkonkurenčné ceny

Promo stánky od nás môžete mať za bezkonkurenčné ceny, ktoré nezlikvidujú váš rozpočet, ale zároveň vás budú skvele reprezentovať. Zabezpečenie kongresov a výstav nebolo nikdy také jednoduché. Ak plánujete výstavu, nebudete mať žiadne starosti s prezentačným stánkom – poskytujeme komplexné služby od A po Z, či sa jedná o rôzne doplnky ako napr. Beach-Flagy, Roll-upy, stolíky. Aby Vaši návštevníci mali čo najväčší komfort vieme zabezpečiť kvalitný catering aj skvelého baristu, ktorý Vám naservíruje tú najlepšiu kávu na výstave. Ak organizujete jednorázovú akciu – prezentačný stánok, svetelnú (výstavnú) stenu alebo rôzne doplnky Vám vieme prenajať za výhodné ceny.

Základné verzie stánkov viete dostať už od 1 500 €.

Už za takúto cenu môžete mať zadnú stenu s vašim dizajnom, potlačený promo stolík a osvetlenie.

Promo stánky na každú firemnú akciu, ktoré odnesiete v kufri vášho osobného auta.

  • Výstavné stánky sú ľahké a kvalitné
  • Promo stánok je prenosný
  • Stánky vyrábame na mieru
  • Jednoduchá zmena dizajnu výstavných stánkov
  • Cenovo dostupné pre každého
Výstavné stánky na mieru

Komplexné zabezpečenie kongresov a výstav od A po Z. Promo stánky, ktoré sa Vám prispôsobia

Naše výstavné stánky robíme na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Promo stánky sú z hliníkovej konštrukcie, potiahnutej textíliou. Sú teda ľahké, a ich dizajn sa dá jednoducho zmeniť, doobjednaním samotnej krycej plachty. Kvalita & bezkonkurenčná cena je samozrejmosť.

Tvar a rozmer je upraviteľný, aby presne vyhovoval vášmu zámeru.

Viac informácií o PROMO stánkoch

Výstavné stánky | EXPO STANKY

Expo stánky

Kompletné zabezpečenie výstav, kongresov a akcií na jednom mieste od A po Z. Profesionálnemu zabezpečeniu výstav a výstavným stánkom sa venujeme už od roku 2006. Dlhoročná prax a bohaté skúsenosti nám umožňujú poskytovať klientom ten najlepší servis. Expo stánky sme realizovali napr. v Bratislave, Nitre, Piešťanoch, Vysokých Tatrách, Prešove, Košiciach… ale aj v Českej Republike,…